Dieet rasvumise vastu, nädala menüü


Rasvumise dieet 8 (muidu nimetatakse tabel 8, Pevzneri dieet) on vähendatud energiasisaldusega spetsiaalne dieet, mis on välja töötatud kõrge kehakaaluga inimestele: seedetrakti rasvumine. See võimaldab saavutada kehakaalu languse füsioloogilisel või lähedasel tasemel, normaliseerida ainevahetust, kuid on mõeldud pikaks ajaks.

Dieet number 8, samuti selle variatsioonid 8A ja 8o, on peamine rasvumise ravitoime, töötati välja eelmise sajandi 30. aastatel Nõukogude gastroenteroloogi ja teadlase Mihhail Pevzneri poolt. Meetodi tõhusust on testinud mitu põlvkonda inimesi.

Tarbitud toidu energia intensiivsuse muutmise tase sõltub rasvumise määrast ja inimese individuaalsest energiavajadusest (vanus, sugu, kehalise aktiivsuse tase, töömahukus). Dieedi energiaväärtus varieerub järgmistes väärtustes: naistel 1400-1800 Kcal ja meestel 2100-2700 Kcal:

  • 90-110 gr. valk (60% loomast);
  • 80-85 gr. rasvad (30% taimsed);
  • 150-170 gr. süsivesikud.

Soola on piiratud 5-6 g / päevas. Vabalt tarbitava vedeliku maht on umbes 1-1,5 l.

Paar sõna rasvumisest

Rasvumine on rasva patoloogiline ladestumine kehas, mis on põhjustanud ülekaalu. Rasvumistüüpe on palju, kuid kõige levinum on toitumine: ülekaal on toitumishäire tagajärg, mitte närvi- või endokriinsüsteemi haiguste tagajärg (vt kaalu kaotamiseks aitab soolebakterite siirdamine tervislikult inimeselt rasvunud patsiendile)..

Rasvtõve tüüp areneb välja siis, kui toidu kalorikogus ületab energiakulusid. Järk-järgult suureneb kehakaal, nahaaluse rasva kogus, mis jaguneb ligikaudu võrdselt.

Seedetrakti rasvumist on 4 kraadi:

  • I - tegelik mass on normist 15–29% suurem;
  • II - liigne kaal 30-49%;
  • III - kaal üle normi 50–100%;
  • IV - kaal ületab normi enam kui 100%.

Ülekaalulisuse ravi keskmes on spetsiaalne dieet ja korralikult valitud füüsiline aktiivsus.

Võite oma normaalkaalu ligikaudselt määrata Brocki valemi abil: lahutage kõrgus sentimeetrites 100. Muidugi pole see täpne väärtus, vaid arv, mida juhindub.

Ülekaalulisuse dieedi näidustused

  • Dieet number 8 on efektiivne 1 ja 2 kraadi rasvumise korral.
  • Dieet nr 8A on ette nähtud patsientidele, kelle rasvumine on 3–4 kraadi.
  • Dieet nr 8o on ette nähtud ka 3–4 kraadi juures, kui tabelite 8 ja 8A jälgimisel pole efektiivsust.

Dieedi omadused 8

Allpool toodud lubatud ja keelatud toitude kohta üksikasjalikumalt toome välja dieedi toitainete koostise üldpõhimõtted. Üldiselt peetakse dieeti täielikuks, mitmepoolseks ning dieet on mahukas ja toitev. Kõigist soovitustest lähtudes saab keha kõiki vitamiine, kiudaineid ja lipotroopseid aineid, mis oksüdeerivad rasvu (leidub kääritatud piimatoodetes, mereandides ja sojas). Energia väärtust vähendab rasvade ja kiirete süsivesikute vähendamine..

Oravad

Valgusisaldus on normi piires ja moodustab umbes 20% kogu päevasest kalorite sisaldusest, loomse päritoluga valgud on kergelt taimsed. Tatar, kapsas ja redis on optimaalsed taimse valgu allikad. Loomsed valgud (kuni 150 gr / päevas) on madala rasvasisaldusega liha. Sealiha on piiratud ning rasvane liha ja lihatooted on täielikult välistatud. Kala - madala rasvasisaldusega sordid, mereannid teretulnud.

Süsivesikud

Kiiresti imenduvad süsivesikud elimineeritakse täielikult. Ei ole otstarbekas kasutada kõrge energiasisaldusega suhkruasendajaid (ksülitool, fruktoos, sorbitool).

Soovitav on tarbida ainult madala glükeemilise indeksiga süsivesikuid. Laialdaselt kasutatav: redis, värsked kurgid, igasugused kapsad, suvikõrvits, naeris, tomatid, parem on süüa osaliselt toorelt. Kartul, porgand, peet, rutabaga, kõrvits ning ka soolatud ja marineeritud köögiviljad on piiratud. Süsivesikud tuleks toidukordade vahel ühtlaselt jaotada.

Leib on täielikult välistatud või piiratud 100 gr-ga. päeva kohta.

Oluline pole mitte ainult rasvade kvantitatiivne sisaldus, vaid ka kvalitatiivne sisaldus. Rasva piiramine 30% -ni kalorikogusest tuleks saavutada madala rasvasisaldusega toidu sissetoomisega. On oluline, et mono- ja polüküllastumata rasvhapped, milles on rohkesti taimeõlisid: linaseemned, oliiv, sinep, satuksid kehasse võrdsetes osades..

Kiudained ja dieetkiud

Täiskõhutunde tekitamiseks suurendab dieet rohke dieedikiu sisaldusega toitude sisaldust: toored köögiviljad, kliid, rohelised. Madala kalorisisaldusega loovad nad vajaliku mahu ja suurendavad täiskõhutunnet.

Lisaks dieedile tuuakse 1-2 korda nädalas mahalaadimismonodieene energiaväärtusega umbes 1000 Kcal:

  • õun - kuni poolteist kilogrammi värskeid õunu päevas;
  • kodujuust - kuni pool kilogrammi rasvavaba kodujuustu koputustes + 2-3 klaasi rohelist teed;
  • arbuus - kuni 1,5-2 kilogrammi paberimassi arbuus;
  • keefir - kuni 1,5 liitrit keefirit.

Tunnused dieedid 8A ja 8o

Need on rangemad dieedid, mis määratakse kõrge rasvumisega patsientidele. Erineb dieedi vähendatud energiamahukusest.

Tabel 8A hõlmab dieedi energiasisalduse piiramist 1200–1300 Kcal:

  • 80 gr. valgud (kuni 70% loomset päritolu);
  • 60 gr rasvad (30–35% taimsetest rasvadest);
  • 130 gr. süsivesikud.

III-IV astme rasvumise ja ülalkirjeldatud dieetide ebaefektiivsuse korral omistatakse 8 ° tabel energiaarvuga 600–800 Kcal:

  • 40-50 gr. valgud
  • 30–40 gr. rasva
  • 50-70 gr. süsivesikud.

Vaba vedeliku sisaldus on 0,8–1,2 l / päevas. Ravim on ette nähtud perioodiks mitte üle kuu ja ainult haiglas, arstide järelevalve all.

Dieetide 8A ja 8o kehtestamisega ei saa te alustada madala kalorsusega dieedist. Esiteks tutvustatakse mõõdukalt vähendatud dieeti (tabel 8) ja viiakse läbi järkjärguline üleminek vähese energiatarbimisega dieetidele. Sellise sujuva ülemineku korral ei koge keha tõsist stressi ja kohaneb järk-järgult hüpokalorilise toitumisega. Nälg, kalorite järsk langus ja karmid monodieedid süvendavad juba häiritud ainevahetust.

Miks see on oluline??

Inimesed, kes alustavad oma ideaalkaalu saavutamist toidu kalorsuse järsu piiranguga ja lemmiktoitude täieliku välistamisega, seisavad silmitsi toidusepressioonidega - püsiva psühholoogilise ebamugavuse ja rahulolematusega dieedist, mida peate järgima.

Jaapani teadlaste uuringutes leiti, et ühtlane ja maitsetu toitumine avaldab negatiivset mõju kehakaalu langetava inimese psüühikale. Esineb progresseeruv apaatia, depressioon, ärevus, ärrituvus, halb uni ja rahulolematus oma eluga. See seisund on tingitud asjaolust, et dieedi järgimisel puuduvad kehal kehale kasulikud ja vajalikud elemendid, aju on stressis.

Väga sageli rikub toidust tulenev depressioon kaalukaotust: püüdes leida kaotatud elumahtu, hakkab inimene mõtlematult ja kontrollimata tarbima ebaseaduslikke toite, sööb üle, kuid ei naudi ikkagi toitu, mis oli varem. See seisund on sagedamini naistel..

Toiduainete depressioon toob suurt kahju, seetõttu hoiatavad arstid inimesi rangete dieetide ja tavapärase dieedi rangete piirangute eest. Isegi kui need on ette nähtud tervislikel põhjustel - on vaja dieedi kalorisisaldust järk-järgult vähendada ja kahjulikest toodetest eemalduda. Samuti peaksite õppima, kuidas õigesti kasutada vastuvõetavaid maitseaineid ja vürtse (till, petersell jne) - need võimaldavad anda isegi dieediroale meeldiva maitse ja aroomi..

Pidage meeles! Mida suurem on rasvumise aste, seda kauem kestab kohanemisperiood, s.o. kalorite ja dieedi piiramine peaks olema järk-järguline.

Kui on vaja kinni pidada madala kalorsusega dieedist, on oluline kontrollida mitte ainult kaalu, vaid ka üldist heaolu ja tervist. Kui ilmnevad sellised kõrvaltoimed nagu nõrkus, iiveldus, suur väsimus, külmavärinad, atsetooni lõhn suust, seedetrakti talitlushäired, kuiv nahk, menstruaaltsükli häired naistel, südame rütmihäired ja toitumine, tuleks see tühistada. Selliste tüsistuste võimalikku arengut silmas pidades tuleks tõsiseid dieete läbi viia ainult arsti järelevalve all.

Lubatud tooted

Peamised lubatud tooted on esitatud tabelis, sarnased laiendatud tabelid leiate Internetist ja selguse huvides trükitakse. Neid saab ja tuleks tarbida, kuid mitte ületada ööpäevast kalorite väärtust.

ToodeValgud, gr.Süsivesikud, gr.Rasvad, gr.Kcal arv 100 gr kohta. toode
Köögiviljad ja puuviljad
Suvikõrvits0,64.60,324
Brokkoli3.05.20,428
Lillkapsas2,55,40,3kolmkümmend
Tomatid0,64.20,2kakskümmend
Kurgid0,82,80,1viisteist
Sojauba34,917,317,3381
Küpsetatud õunad0,512.30,559
Värsked rohelised õunad0,429.70,4147
Teravili ja teravili
Kaerahelbepuder vee peal3.015,01.788
Tatar puder3.217.100,890
Nisukliid15,153,63.8296
Rukisikliid11,232,03.2221
Leib
Täisteraleib10.157,12,3295
Klii leib7.6272
rukkileib4.749,80,7214
Piimatooted
Kooritud piim2.04.80,131
Rasvavaba kodujuust 0%16,51.30,071
Keefir 0%3.24,50,132
Liha ja lihatooted
Lahja veiseliha22,20,07.1158
Jänes21,00,08,0156
Keedetud kanarind29,80,51.8137
Keedetud kana trummikile27,00,05,6158
Keedetud kanafilee30,40,03,5153
Keedetud kalkunifilee25,0-1,0130
Kala ja mereannid
Keedetud kala17,30,05,0116
Haug18,4-0,882
Zander19,2-0,784
Tursk17,7-0,778
Kalmaar21,22.02,8122
Krevetid22,00,01,097
Rannakarbid9.10,01,5viiskümmend
Rasvad ja õlid
Päevalilleõli0,00,099,0899
Linaseemneõli0,00,099,8898
Joogid
Roheline tee0,00,00,0-
Must tee20,06.95.1152
Mineraalvesi0,00,00,0-
Tomatimahl1,13.80,221
Kibuvitsa kompott0,117,60,070

Tarbitud toote koguse arvutamisel võetakse arvesse selle kalorisisaldust ja igapäevase dieedi lubatud energiaväärtust. Näiteks 50 gr. kliisileib hommikusöögiks, on: 272: 2 (ärge unustage, et tabelis toodud kalorite väärtus on 100 grammi toote kohta) = 136 Kcal. Lahutame need 136 Kcal päevasest kalorisisaldusest, näiteks: 1700–136 = 1564 Kcal - ülejäänud kalorisisaldus päevas ja muud tooted. Samal viisil arvutatakse valkude, rasvade ja süsivesikute kogus, mida iga toode teatud koguses sisaldab.

Märkusele! Dieedi kalorisisaldust ja toodete kaalukogust on keeruline iseseisvalt arvutada. Dieedi number 8 määrab dieedipidaja ning normid arvutab välja arst ja töötab välja ka individuaalse dieedi.

Dieedi omadused

  • Leib: rukis ja kliid kuni 100 g / päevas;
  • Hommikusöök: teraviljad, munad, kodujuust;
  • Supid: köögiviljapuljongil üks kord nädalas - madala rasvasisaldusega kala- või lihapuljongil, ilma soolata. Supi liha keedetakse 15 minutit, esimene puljong tühjendatakse, liha valatakse veega, s.t. saadakse sekundaarne puljong;
  • Teised kursused: tailiha keedetud veiseliha, küüliku, madala rasvasisaldusega linnulihaga (100 g / päevas) või madala rasvasisaldusega kaladega - ahven, haug, tursk, karpkala, mereannid - krevetid, rannakarbid, kalmaarid.
  • Garneering: köögiviljad - tomatid, kurgid, kapsas, lehtsalatid, suvikõrvits (kuni 200 gr / päevas).
  • Piimatooted: jogurt, keefir, rasvavaba piim, rasvavaba kodujuust.
  • Suupisted: viinerid, köögiviljasalatid taimeõliga.
  • Joogid: must ja roheline tee, naturaalne kohv (nõrk), mineraalvesi, magustamata puu- ning marja- ja köögiviljamahlad, kompotid. Üldmaht - 5-6 klaasi päevas, sealhulgas supid.
  • Kulinaaria töötlemine: aurutatud, keedetud ja hautatud, küpsetatud nõud.

Keelatud ja piiratud tooted

Toiduained, mida ei tohiks tarbida, on range soovitus ja neid tuleks järgida. Dieedist on täielikult välistatud:

  • esmaklassilise jahu ja nisuleiva pagaritooted;
  • kondiitritooted, küpsised, maiustused, šokolaad, suhkur, moos, moos, mesi, jäätis, tarretis;
  • mis tahes alkohol ja alkoholi sisaldavad joogid;
  • rasvane liha: hani, part, rasvane sealiha, lihatooted - vorstid, sink, vorstid, pastad, konservid, rups, hautis, seapekk;
  • kiirtooted;
  • rasvased kalasordid: kilu, heeringas, makrell, angerjas, tuur, hiidlest, haur, säga, kaaviar;
  • veiseliha, sealiha, kondiitritooted, võided;
  • kanged puljongid liha, kala ja seente peal;
  • koor, rasvane kodujuust, magus jogurt, glasuuritud kohupiim, kääritatud küpsetatud piim, küpsetatud piim, soolatud ja rasvased juustud;
  • riis, kaunviljad;
  • banaanid, viinamarjad, melon ja muud magusad puuviljad;
  • datlid, viigimarjad, rosinad, pähklid, seemned, kuivatatud puuviljad;
  • manna;
  • pasta;
  • soolatud, praetud, suitsutatud tooted;
  • vürtsikad ja rasvased suupisted;
  • magusate puuviljade ja marjade mahlad;
  • kakao;
  • majonees ja söögiisu stimuleerivad vürtsid: pipar, sinep, mädarõigas, erinevad maitseained ja rasvased vürtsikad kastmed.

Kartuli, porgandi, rutabaga, peedi ja soola (5–6 g) kasutamine on piiratud ja püsiva hüpertensiooniga on see täielikult välistatud.

Rasvumise dieedi menüü

Dieedi aluseks on heakskiidetud toidud. Pakutakse fraktsionaalset sööki (5-6 söögikorda), väikeste portsjonitena suupisted välistatud.

75% dieedist peaks olema päevasel ajal, kuni 16 tundi. Ärge sööge öösel.

Menüü nädalaks rasvumisega 1-2 kraadi:

Esmaspäev
Hommikueine
  • madala rasvasisaldusega kodujuust
  • 1 õun
Lõunasöök
  • soolased toiduküpsised
  • hapud puuviljad ja marjamahl
Õhtusöök
  • köögiviljasupp
  • keedetud kala lehtsalatiga
  • magustamata kompott
Kõrge tee
  • mineraalvesi
  • leivapäts
Õhtusöök
  • jope küpsetatud kartul
  • tomatisalat
  • sõstrakompott
Teisipäev
Hommikueine
  • viskoosne tatar putru
  • kõvaks keedetud kana muna
  • täisteraleib
  • roheline tee
Lõunasöök2 küpsetatud õuna
Õhtusöök
  • taimetoitlane kapsasupp
  • keedetud kanafilee
  • köögiviljahautis suvikõrvitsast, tomatitest, ürtidest
  • kompott
Kõrge tee
  • köögiviljamahl
  • rukkikliid
Õhtusöök
  • kooritud juust
  • porgandipüree ja õunad
  • jogurt
Kolmapäev
Hommikueine
  • kaerahelbed marjadega (jõhvikad, punased sõstrad)
  • madala rasvasisaldusega kodujuust
  • õunamahl
Lõunasöök
  • küpsetatud õunad
  • madala rasvasisaldusega jogurt (1-2%)
Õhtusöök
  • brokkoli püreesupp
  • tailiha keedetud loomaliha naturaalse tomatipastaga
  • nõrk kohv ilma suhkruta
Kõrge tee
  • madala rasvasisaldusega juust
  • kompott
Õhtusöök
  • merevetika salat
  • täisteraleib
  • rasvavaba keefir
Neljapäev
Hommikueine
  • Aur omlett
  • Roheline tee
Lõunasöök
  • Madala rasvasisaldusega kodujuust pohlamoosiga
  • kompott
Õhtusöök
  • tatrasupp köögiviljadega
  • aurkalkunifilee
  • rohelise salati segu
Kõrge tee
  • dieediküpsis
  • puuviljamahl
Õhtusöök
  • keedetud kala
  • kurgisalat
  • tomatimahl
Reede
Hommikueine
  • kodujuustu pajaroog madala rasvasisaldusega kodujuustust
  • roheline tee
Lõunasöök
  • küpsetatud õunad
  • leivapäts
Õhtusöök
  • kaerahelbe limane supp
  • keedetud veiseliha
  • redis, seller ja rohelise sibula salat
Kõrge tee
  • köögivilja kaaviar
  • keefir
Õhtusöök
  • keedetud krevetid
  • viiner
  • kompott
Laupäev
Hommikueine
  • aur syrniki
  • naturaalne kohv ilma suhkruta
Lõunasöökküpsetatud õunad
Õhtusöök
  • taimetoitlane borš
  • küpsetatud küülik köögiviljadega
  • merevetika ja valge kapsa salat
Kõrge tee
  • jogurt
  • saiakesed
Õhtusöök
  • kalur
  • värske tomatisalat
  • köögiviljamahl
Pühapäeval
Hommikueine
  • salaküpsetatud munad (2 tk)
  • kibuvitsa tee
Lõunasöök
  • võileib madala rasvasisaldusega juustu ja täisteraleivaga
  • 1 toores õun
Õhtusöök
  • spinatisupp
  • keedetud kana sidrunimahlaga
  • porgandite ja sibulatega hautatud tatar
  • kompott
Kõrge tee
  • jogurtiga maitsestatud madala rasvasisaldusega kodujuust
  • sidrunimarmelaad
Õhtusöök
  • keedetud kala
  • õuna- ja porgandisalat
  • seller, tomat, kurk ja mineraalveega köögivilja smuuti

Nädala jooksul näidatud dieet on tingimuslik - nõusid ja nende kombinatsiooni saab muuta. Igapäevases rasvumise dieedis on kõige olulisem mitte ületada arsti poolt määratud päevast kalorikogust.

Dieedi variatsioonid (8A ja 8o) ei erine toodete koostises põhimõtteliselt, kuid dieedi kalorisisaldus väheneb väiksemate portsjonite ning valkude, rasvade, süsivesikute koguse tõttu.

Dieedi nr 8 plussid ja miinused

  • ohutu, järkjärguline kehakaalu langus, ilma keha stressita;
  • taskukohane dieet - kõik tooted ja nõud on üsna eelarvelised, saadaval aastaringselt (nädala jooksul on vaja umbes 1200 rubla);
  • sobib püsiva toitumisena rasvunud inimestele;
  • täielik, pikaajaline järgimine viib kehakaalu normaliseerumiseni.
  • kaalulangus on väga aeglane ja esimesel kuul võib see täielikult puududa. See tähendab, et keegi peab mitu aastat dieedist kinni pidama. Kuid meditsiinilisest aspektist on see pluss - ainult järkjärguline kaalukaotus on tervisele ohutu;
  • psühholoogilised lagunemised on võimalikud, seetõttu tuleks arsti järelevalve all määrata terapeutiline dieet.

Toitumisspetsialistide arvamus

Pevzneri sõnul tähistab terapeutiline dieet tasakaalustatud, energiliselt vähendatud dieeti, see ei kehti näljase dieedi korral ja on patsientide poolt hästi talutav. Kaalukaotus, mida saab saavutada tabeli järgimisega, on miinus 1% nädalas. Lisaks dieedile on neuromuskulaarse toonuse ja heaolu suurendamiseks soovitatav teostatav füüsiline aktiivsus. Treening aitab kehal kiirendada ainevahetuse kohanemist, kiiresti üle minna uuele söömiskäitumisele, säilitada lihasmassi. On oluline, et koormus oleks võrdne individuaalsete füsioloogiliste võimalustega, ilma liigse treenimiseta, mis põhjustab vastupidist efekti. Soovituslik kõndimine, 3–10 km päevas, kepikõnd, ujumine, jalgrattasõit.

Toitumisharjumuste muutmisele antakse tohutu mõju. Paljud rasvunud inimesed peavad söömist elu peamiseks naudinguks ja söövad mitte ainult täiskõhutunde eesmärgil, vaid ka selleks, et tulla toime stressirohke olukorra, ebaõnnestumiste, halva tuju, apaatia ja depressiooniga. Enda tulemusele korralikult motiveerimiseks soovitatakse individuaalset ja grupilist psühhokoolitust, hüpnoosi, aga ka lähedaste tuge. Sagedased jalutuskäigud värskes õhus aitavad palju. Kui kaalukaotust seostatakse kehavastase vägivallaga ning pideva nälja ja ebamugavustundega, on tulemus negatiivne ning viib psühholoogilise lagunemiseni, kehakaalu languseni ja veelgi suurema massi juurdekasvuni.

Oluline on olukorda adekvaatselt hinnata ja mitte seada ülemääraseid eesmärke - kaotada kaalu mugavale tasemele ja mitte modelleerida parameetreid.

Diabeediga seotud rasvumise dieet

Rasvumine ja suhkurtõbi püsivad sageli üksteisega sammudes: häirunud ainevahetus põhjustab kehakaalu suurenemist, mis võib olla väga oluline. Diabeetikute jaoks on dieediga toitumine ülioluline - te ei saa kõike kategoriseerida, vaid ka nälgida: sellised katsed võivad põhjustada raske hüpoglükeemia, ketoatsidoosi ja diabeetilise kooma..

Tõenäoliselt märkasid rasvunud inimesed, et arsti juurde minnes määratakse neile suhkru vereproov, ja see on tõsi: diabeedi põhjustajaks on kontrollimatu kehakaalu tõus 44% juhtudest.

Miks on rasvunud inimesed diabeedile altid?

Sellele küsimusele vastamiseks peaksite mõistma rasvkoe funktsioone ja omadusi.

Niisiis jaguneb rasvkude kogu kehas ühtlaselt (normaalselt), meestel on see umbes 20–25% ja naistel 20–25%. Kehas on 2 tüüpi rasvkoe - mõlemal on oma struktuur ja see täidab erinevaid funktsioone:

  • pruun, kollane 5%. Selle kogus väheneb koos vanusega. See on lokaliseeritud südame, neerude, kaela, selja ülaosa ja õlgade piirkonnas. See täidab kõige olulisemat funktsiooni - töötleb valges koes rasva ladestumist ja muudab selle energiaks, mis kulub keha vajadustele.
  • valge, umbes 95% kogu rasvkoest. See on lokaliseeritud kõhu, tuharate, puusade naha all mesenteeris, munasarjas ja kõhukelme all. Kude koguneb rasva ja säilitab energiavarusid, kaitseb siseorganeid mehaaniliste kahjustuste eest ja loob selle jaoks omamoodi padja, täidab soojusisolatsiooni funktsiooni, akumuleerib rasvlahustuvaid elemente ja aineid ning eraldab verre ka aineid, mis mõjutavad kudede tundlikkust insuliini suhtes.

See on valge rasvkude, mis osaleb suhkruhaiguse arengu patogeneesis, suuremal määral - ümbritsevate siseorganite (vistseraalsete) ümber. Ta on hästi varustatud ja sisimas. Kude on rikas ka beeta-adrenergiliste retseptorite osas, mis on katehhoolamiinide - neerupealise koore hormoonide - toime suhtes ülitundlikud, kuid neil on vähe alfa-adrenoretseptoreid. Viimased on omakorda insuliini suhtes kõige tundlikumad. Selle tulemusel on valge rasvkude tundlikum mitmete hormoonide toimel, mis lõhustavad rasvad rasvhapeteks, ja vähem tundlikud insuliini toime suhtes, mis hoiab ära nende lagunemise. See olukord viib kudede ja elundite tundlikkuse vähenemisele insuliini ja ainevahetushäirete suhtes..

Just insuliin aeglustab rasvarakkude lagunemist komponentideks, mis tähendab, et see pärsib suure hulga rasvhapete vabanemist verre, töötleb glükoosi, mis siseneb kehasse toiduga. Normaalse kehakaaluga inimestel säilitatakse tasakaal rasvade ja insuliini lagundavate hormoonide töö vahel. Rasvunud inimestel kannatab rasvkoe liigsuse tõttu mitte ainult välimus, vaid ka elundid: veres on suurenenud hormoonide tase, mis rasvhapete moodustumisel lõhustavad rasvu. Neid hormoone siduvaid retseptoreid on rohkem kui insuliini retseptoreid: vabu rasvhappeid toodetakse suures koguses ja insuliin ei suuda seda peatada. Rasvhapped satuvad suurema tõenäosusega maksarakkudesse ja häirivad insuliini sidumist. Esiteks saab maks vastupanuvõime insuliinile ja seejärel teistele kudedele ja organitele.

Glükoos ei sisene rakkudesse, jääb verre: organid ja kuded ei võta energiat, tekib energia nälg, mis suurendab söögiisu veelgi - pärast 1 tunni möödumist söömisest tunneb inimene nälga, sest rakud, mis pole toitumist saanud, saadavad ajule signaali. Hüpotalamust stimuleeritakse ja inimesel on näljatunne.

Paralleelselt kiirendavad energia nälja taustal vabad rasvhapped maksas glükoosi tootmist ja süvendab hüperglükeemiat (kõrge veresuhkru tase) - selle all kannatavad aju, süda ja luustiku lihased. Kõhunääre toodab vastusena veelgi rohkem insuliini, kuid järk-järgult kaob keha tugevus - areneb püsiv hormoonipuudus. Nii raskel viisil saab ülekaal II tüüpi diabeedi põhjustajaks.

Ülekaalu vastu on vaja võidelda ka siis, kui inimene on diabeediga - haigus, mis a priori komplitseerib seda võitlust ja viib iseenesest kehakaalu suurenemiseni.

Patsientide täiendav motivatsioon peaks olema:

  • vere glükoositaseme alandamise võimalus, mis tähendab võetud ravimite annuse vähendamist, insuliinravi;
  • surmaga lõppeda võiva arteriaalse hüpertensiooni ja südame isheemiatõve riski (või raskusastme, kui haigus on juba olemas) vähenemine;
  • kvaliteedi ja eluea halvenemist põhjustavate diabeeditüsistuste riski vähendamine: diabeetiline retinopaatia, nefropaatia ja jäsemete kahjustused;
  • võimalus oma elu pikendada.

Üldised põhimõtted

Asendusravi saavate patsientide suhkurtõve dieedi lähenemisviis on koduarstide ja lääne ekspertide seas erinev. Läänes usutakse, et dieet ei tohiks rangelt piirata lihtsaid süsivesikuid. Kodumaine meditsiin dikteerib lihtsate suhkrute väljajätmise dieedist.

Õige toitumist haiguse algfaasis peetakse mitte ainult diabeedi progresseerumise peatamise võimaluseks, vaid ka terapeutiliseks teguriks - saate mitte ainult vähendada suhkrut langetavate ravimite annust, vaid ka neist keelduda (muidugi mitte iseseisvalt, vaid vastavalt arsti ettekirjutusele). Nõukogude ajal välja töötatud tabel 9 on asjakohane ja on nüüd määratud haiglas ravil olevatele patsientidele. Põhimõtted: üldkaloraaži vähenemine, lihtsate süsivesikute järsk piiramine või kaotamine ja rasva, eriti loomade, hulga vähenemine. Kuid dieedi iseärasusi kohandab arst alati, võttes arvesse veresuhkru taseme tõusu astet, patsiendi kehakaalu ja vanust, kaasnevaid patoloogiaid, energiatarbimist ja teisi. Diabeedi toitumishoolduse kohta lugege meie üksikasjalikku artiklit..

Ainult mugav kaalulangus koos järkjärgulise sujuva kaalukaotusega tagab, et kaal ei taastu pärast dieeti. Muidugi peate järgima õiget toitumist ja füüsilist tegevust, kuid need pole ohvrid, vaid tervise ja pikaealisuse alus!

Dieedi 1 tabel: nädala menüü retseptidega

Mis on terapeutiline dieet? See on peamiselt haiguse raviks välja töötatud terapeutiliste meetmete süsteem. See kontseptsioon hõlmab lisaks tasakaalustatud toitumise tootekomplektidele ka õigesti valitud tehnoloogiaid ja toiduvalmistamise temperatuuri. Artiklis kaalume dieeti (tabel) nr 1. Esitatakse ka nädala menüü..

Dieedi üldpõhimõtted ja kirjeldus

Seda tüüpi dieeti töötas välja Pevzner Mihhail Isaakovich. Ravim on ette nähtud seedetraktihaigustega patsientidele, näiteks ägeda ja kroonilise gastriidi, kaksteistsõrmikuhaavandi ja mao korral.

Dieet "tabel nr 1" (me anname menüü järgmiseks nädalaks) sisaldab palju piiranguid. Selle kasutamine on suunatud põletikuliste protsesside kõrvaldamisele, mao sekretoorse ja motoorse funktsiooni normaliseerimisele, haavandite armistumise protsessi kiirendamisele. Dieet valitakse aga nii, et toidust tuleksid kõik organismile vajalikud kasulikud ained. Arvutatakse ja valitakse optimaalne kalorite arv, süsivesikute, valkude ja rasvade kogus.

Toitumisspetsialistide soovituste kohaselt keedetakse dieedi "tabel nr 1" toidunõud (nädalamenüü ja retseptid, kordame, kirjeldame järgmistes osades) keevas vees või aurutatult. Mõnedel toodetel on lubatud küpsetada, kuid ilma kooriku väljanägemiseta. Selle dieedi lubatud soolaannus on 6-8 grammi. On vaja tagada, et kehasse satuks võimalikult vähe seedetrakti mehaanilisi ja keemilisi ärritajaid. Enne magamaminekut soovitavad toitumisspetsialistid juua klaas piima või koort. Sellel toidusüsteemil kinni pidavad patsiendid peaksid dieedist välja jätma liiga kuumad ja liiga külmad nõud. Toidu üldkogus tuleks jagada viieks-kuueks toidukorraks. Portsjonid peaksid olema väikesed. Mida veel sisaldab dieet "tabel nr 1"? Nüüd räägime sellest.

Nädala menüü koos retseptidega on kõige mugavam käepärast hoida. Päevane dieet peaks olema umbes kaks ja pool - kolm kilogrammi. Kui arvestada see kaloriteks, saate päevas 2,8–3 tuhat kcal. Mida tuleb veel arvestada? Valkude päevane tarbimine peaks olema sada grammi, rasvade - umbes üheksakümmend grammi (ja 25 grammi peaks olema taimsed rasvad) ja süsivesikute - kolmsada kuni nelisada grammi. Joo kindlasti vähemalt 1,5 liitrit vedelikku.

Kuna kõnesolev dieet on suunatud sellise toidu söömisele, mis ei ärrita mao limaskesta, siis enamasti on see roogade valmistamine. Kuid menüü ei koosne ainult neist. On vastuvõetav süüa tavalisi roogasid, mis ei ole jahmunud. Kuid haiguse ägedas staadiumis tuleb neist loobuda..

Lubatud toidud

Allpool on üksikasjalik loetelu:

1. Selle dieedi leiba võib küpsetada esimese või kõrgema klassi jahust. Kuid seda saab süüa alles teisel päeval pärast valmistamist.

2. Küpsised ja kuivad küpsised.

3. Küpsetatud pirukad keedetud liha, õunte, kala, kodujuustu või moosiga, mittesöödavad kuklid. Lubati neid kasutada kaks korda nädalas.

  • eelistatav on neid küpsetada kartuli- või porgandipuljongil koos muude köögiviljade lisamisega;
  • piimasupid valmistatakse teraviljadest, kergesti seeditavatest, manna- ja hapu marjadest. Vermicelli hautised köögiviljapüreega on lubatud;
  • hõõrutud suppe saab valmistada lihapuljongil (liha ei tohiks olla jäme), lisades köögiviljapüree. Esimese roa valmistamiseks sobivad koor ja muna-piimasegu või tükk võid.

Dieedi “Tabel number 1” (gastroenteroloog või toitumisspetsialist võib aidata nädala menüüd koostada) sobivad kindla tehnoloogia kohaselt valmistatud madala rasvasisaldusega kodulindude ja liha sordid.

Igapäevaseks kasutamiseks sobivad keedetud ja aurutatud roogid veiselihast, teraga sealihast, noorest ja hellusest lambalihast, kalkunist ja kanast. Võite ahjus küpsetada tüki tailiha, küüliku või kana liha. See pole veel kõik. Samuti on lubatud süüa aurutatud zrazy, lihapallid, lihapallid, hakklihast või kalast lihapallid. Keedetud lihast saate teha sellist rooga nagu veiseliha stroganoff. Keel ja maks on ka dieedi "tabel nr 1" lubatud toitude loetelus. Nädala menüü on üsna mitmekesine.

Keetke see, aurutage või tehke kotletid. Peaasi on valida madala rasvasisaldusega kala sorte.

7. Piimatooted.

Mao gastriidi dieet (menüü "Tabel nr 1" allpool) võimaldab kasutada koort, piima, värsket mittehapet keefirit ja kodujuustu, jogurtit, natuke värsket hapukoort.

  • ülalnimetatud tooteid saab vahustada, keeta nende alusel pudinguks või suupisteks. Pakume veel kahte võimalust - küpsetada juustukooke või teha laisaid pelmeene;
  • lubatud ja juustu kasutamine, kuid mitte vürtsikad sordid (mitte liiga sageli, eelistatavalt riivitud kujul).

Me sööme pehme keedetud mune või neist valmistatud aurutatud omletti. Mitte rohkem kui 3 korda päevas.

Tarbimiseks sobib peaaegu iga teravili. Putru valmistatakse nii vees kui ka piimas. Kõige populaarsemad on manna, tatar, kaerahelbed ja riisipuder. Pudrudest saate teha ka pudinguid, sufleed ja lihapallid.

10. Vermišelli ja keedetud pasta kasutamine on lubatud..

  • porgand, peet, rohelised herned, kartul, lillkapsas. Köögiviljad keedetakse või keedetakse topeltkatlas, seejärel jahvatatakse püreeks. Nendest saate teha pudinaid ja suflette;
  • sööge kindlasti noort kõrvitsat ja suvikõrvitsat;
  • magusad küpsed tomatid. Mida veel võimaldab maohaavandi dieet "tabel nr 1"? Menüü sisaldab erinevaid suupisteid. Nende loetelu on esitatud allpool..
  • salatid lihast, keedetud köögiviljadest ja kalast;
  • keedetud keel, maksapastad, minimaalselt soola sisaldav sink ilma rasvata, piimavorst, dieet, arst;
  • tuura kaaviar.

13. Magusad toidud:

  • mousse, tarretis, tarretis, kartulipüree;
  • hõõrutud küpsetatud või keedetud puuviljad ja marjad;
  • või koor ja piimakreem;
  • kommid, mesi, vahukommid, hapu moos, suhkur.

12. Vürtsid ja kastmed

  • väike kogus hapukoort;
  • passiivistamata bešamellikaste võiga;
  • petersell ja till;
  • puuviljakastmed, piima-puuviljakastmed;
  • kaneel ja vanilliin.

Dieedi "Tabel nr 1" menüü näidis on toodud allpool.

  • kohv piima, kakao ja teega;
  • kibuvitsapuljong;
  • värskelt pressitud puuvilja- ja marjamahlad.
  • soolata või;
  • taimeõli (rafineeritud).

Mis on keelatud nädala jooksul menüüsse lisada dieediga "tabel nr 1"? Mõelgem see koos välja.

Keelatud tooted

Dieedi minimaalne mõju on siis, kui patsient jätab soovitused tähelepanuta ja sööb järgmisi toite:

  • rukkileib, värsked kondiitritooted, kondiitritooted ja lehttainad;
  • rasva küllastunud puljongid seentel, kalal, lihal, samuti borši ja hapukapsasupp, okroshka;
  • õline kala;
  • sinine ja rasvane liha, part, hani.
  • piimatooted, mis sisaldavad suures koguses hapet;
  • vürtsikas ja soolane juust;
  • kõvaks keedetud praetud munad;
  • teraviljaodra, pärl otra, uba, mais, nisu;
  • köögiviljad: valge kapsas, naeris, redis, kurgid, sibulad, rutabaga, spinat ja hapuoblikas;
  • marinaadid ja köögiviljade ning seente hapukurgid;
  • konserveeritud ja suitsutatud liha, soolased ja soolased suupisted;
  • valmimata ja hapud puuviljad, mitte hakitud kuivatatud puuviljad;
  • igat tüüpi jäätis, šokolaad (valge, mõru, piim);
  • kohv ja kalja;
  • rasvad (va lubatud).

See ei tohiks olla tabeli 1 dieedi osa..

Menüüs võib toodete loetelu muutuda. Kuid need, mis on keelatud, on parem mitte kasutada. Vastasel juhul kahjustate oma tervist.

Ligikaudne ühepäevane menüü, milles kõik tooted peaksid olema jahvatatud

1. hommikusöök: riisipuder piimaga, muna. Joome piimaga musta teed.

2. hommikusöök: suhkruga küpsetatud õun.

Lõunasöök: kaerahelbed supp piimaga, liha aurutatud lihapallid, vahukomm, porgandipüree.

Pärastlõunane suupiste: kreekerid ja loodusliku roosi puljong.

Õhtusöök: köögiviljapüree, küpsetatud või keedetud kala, tass teed (musta) piimaga.

Enne magamaminekut joo klaas klaasi piima.

Menüü üheks päevaks (ilma toitu tükeldamata)

1. hommikusöök: muna, lahtine tatar, must tee piimaga.

2. hommikusöök: puljong roosi puusadest, värske hapukas kodujuust.

Lõunasöök: taimetoitlasupp kartulitega, keedetud või küpsetatud liha, keedetud porgandid. Joome kuivatatud puuviljadest valmistatud kompotti.

Suupiste: nisukliid, keedetud suhkru ja riivsaiaga.

Õhtusöök: küpsetatud või keedetud kala kastmega, õuna- ja porgandipüree, must tee piimaga.

Enne magamaminekut joo klaas klaasi piima või koort.

Ülevaated ja näpunäited

Menüüs sisalduva dieedi "Tabel number 1" korral ei tundu paljude toodete toodete loetelu liiga mitmekesine. Kuid on ka mõned nüansid.

Mihhail Isaakovitši välja töötatud dieet on suurepärane täiendus gastriidi ja seedetrakti haavandite ravis. Patsiendid, kes järgivad seda toitesüsteemi, tundsid juba kaks nädalat hiljem oma seisundi üldist paranemist, valu vähenemist. Kõige raskem asi sellises dieedis on distsipliini järgimine ja toitumisjärjestus. Ebaseadusliku toidu kasutamine võib seda haigust süvendada..

Allpool on näide nädala menüüst, samuti lubatud roogade valmistamise retseptid.

Esimene päev

1. hommikusöök: riisipuder, must tee piimaga, juust.

2. hommikusöök: ahjus küpsetatud või aurutatud õunad.

Lõunasöök: kartuliroog, aurukastmepakend, kuivatatud pirnikompott.

Suupiste: aurutatud köögiviljasalat kahekordses katlas koos roheliste hernestega.

Õhtusöök: kibuvitsapuljong, kodujuustu- ja marjapuding, aurumandlid.

Päeva number 2

Hommikusöök: keedetud vermikelli, küpsetatud hapukoore ja riivitud juustuga, tee.

2 hommikusööki: aurutatud puuviljasalat.

Lõunasöök: köögiviljasupipüree.

Suupiste: maasika tarretis.

Õhtusöök: küpsetatud kartulid.

Kui inimesel on gastriit, on esimene raviaine dieet "tabel nr 1" (menüü on paljudele huvitav).

Kolmas päev

Hommikusöök: riisipuder hakitud ploomide ja meega, pehme keedetud muna, jogurt.

2 hommikusööki: virsikute ja porgandipüreega.

Lõunasöök: keedetud porgandi- ja banaanisalat, brokkoli-püreesupp.

Õhtusöök: keedetud veiseliha.

Neljas päev

Hommikusöök: tee piimaga, manna puding küpsetatud kõrvitsaga.

2 hommikusööki: õuna- ja banaanipüree.

Lõunasöök: kompott, piimasupp, kanafilee, õuntega aurutatud.

Suupiste: küpsetatud õunad.

Õhtusöök: suvikõrvits ja aurutatud baklažaan.

Päeva number 5

Millised on dieedi "tabel nr 1" retseptid? Menüüd tuleb mitmekesistada, nii et artikli lõpus antakse valikuid kõige maitsvamate roogade jaoks.

Hommikusöök: piima ja kodujuustu pajaroog.

2. hommikusöök: kibuvitsapuljong ja kreekerid.

Lõunasöök: maksa pastast ja tatarist valmistatud kotletid, roheline tee.

Suupiste: hautatud lillkapsas.

Õhtusöök: porgandi-juustu salat, riisisupp.

Päeva number 6

Hommikusöök: tee moosiga ja valgest saiast valmistatud kreekerid.

2 hommikusööki: kodujuust ja marja magustoit.

Lõunasöök: kala puding.

Suupiste: väherasvane ja happeline keefir küpsistega.

Õhtusöök: kartulipüree ja keedetud kana.

Seitsmes päev

Hommikueine: aur omlett, banaani-piimakokteil.

2. hommikusöök: klaas madala rasvasisaldusega jogurtit.

Lõunasöök: keedetud pasta, liha kotletid aur.

Suupiste: küpsetatud kõrvits.

Õhtusöök: veiselihahautis köögiviljadega.

Nüüd retsept.

Õunad kodujuustu ja meega

Tooted: 2 tk magusad õunad, 100 gr. kodujuust, 1 spl. lusikas mett.

Valmistamine: väikesed õunad tuleb koorida, südamik eemaldada, riivida peenele riivile. Seejärel ühendage kodujuustuga ja jahvatage segu ühtlaseks. Saadud massile lisage mett ja segage hästi..

Piimasupp manna pelmeenidega

Tooted: manna 25 g, 250 g piima, 1/4 muna, 5 g võid, 5 g suhkrut, sool - 1 g.

Valmistamine: keetke 100 ml vett, valage manna ja keetke pidevalt segades 10 minutit, seejärel jahutage. Lisage muna jahutatud mannale. Sõtku hästi. Valmistatud manna segu segust keevas vees teelusikatäis langetage pelmeenid, laske keema tõusta, seejärel lisage kuum piim, suhkur ja sool. Supp on valmis. Enne serveerimist lisage õli..

Küpsetatud porgandi kotletid

Tooted: porgandid 140 g, piim 20 g, manna 10 g, või 5 g, nisujahu 5 g, suhkur 5 g, munad 1/5 tk., Hapukoor 5 g. Väljundtoode - 130 g. Hapukoor valmis tassi 15 g.

Valmistamine: koorige ja loputage porgandid. Seejärel lõika ribadeks, vala piim, lisa või, hauta kastrulis kuni keedetud kaanega. 7-10 minutiga kuni valmis manna valada ja küpseta, segades veel 10 minutit. Jahutage saadud mass, lisage seejärel munad ja suhkur, segage seejärel hästi ja vormige kotletid kiirusega 2 tk. portsjoni kohta rulli jahus. Määri küpsetusplaat võiga, määri kotletid hapukoorega ja küpseta ahjus. Serveeri kõige paremini hapukoorega.

Riisi ja köögiviljadega täidetud suvikõrvits

Tooted: 250 g suvikõrvitsat, 4 g riisi, 75 g porgandit, 20 g 20% ​​hapukoort, 5 g võid.

Valmistamine: loputage suvikõrvits, koorige nahk, eemaldage südamik. Mis järgmiseks? Suvikõrvits jaguneb 2-3 osaks, keeda kuni pool keedetud. Pese, koorige ja peeneks hakitud porgandid. Seejärel segage kuumas vees kuni pakkumiseni ja lisage vesi. võid. Riisi pestakse mitu korda soojas vees, seejärel keedetakse kuni pakkumiseni. Valmis riis ja porgandid segatakse kokku ja saadud täidis täidetakse suvikõrvitsaga. Siis pannakse need küpsetusplaadile, mis määriti võiga, täidetakse hapukoorega ja küpsetatakse ahjus. Need toidud on suvehooajal kõige asjakohasemad dieedi "tabel number 1" korral. Suvikõrvits tuleb retseptide nädalamenüüsse sageli, kuna see säästab kõhtu..

Kala pelmeenid

Tooted: 80 g kala, 9 g nisuleiba, 15 g piima või vett, 15 g koort, munavalge 3 g, sool 0,8 g. Tulemuseks on 100 g. Või või kaste 50 g.

Valmistamine: kooritud kooritud rasvavaba kala (näiteks haug) filee koos piimas leotatud peene nisuleivaga rullitakse hakklihamasinas. Saadud massis lisage muna ja jahutatud koor, sool. Saadud massist moodusta pelmeenid pelmeenide kujul. Need pannakse võiga määritud kastrulisse, valatakse väikese koguse keeva veega ja keedetakse kuni pakkumiseni. Lauale serveeritakse kalaroogi piimakastme või viilu võiga. Kõrvalroaks sobivad neile tatra- või kaerahelbed, samuti keedetud vermišelli..

Nüüd teate, mis on dieedi "tabel nr 1" omadused. Nädala menüü, retseptid olid ka artiklis esitatud.

Dieet pankreatiidi korral: igapäevane menüü

Pankreatiidi dieedil on inimkehale kasulik mõju. Kõhunäärmehaiguse tõttu tekkivaid probleeme väljendavad kehas ägedad valulikud aistingud. Sellised sümptomid häirivad teie tavalist eluviisi. Mõelgem välja, kuidas olukorda parandada, mida saab dieedile lisada ja mida tuleks pankreatiidi korral ära visata.

Foto: A. Skuratov, A. Prizentsov Krooniline pankreatiit ja selle tüsistused. - Gomel: GomGMU, 2013. - 28 s.

Pankreatiidi toitumine: põhimõtted ja soovitused

Pankreatiit on kõhunäärme põletik. Mitte kõik ei ole selle haigusega silmitsi. See ilmneb kahjulike toodete pikaajalise kasutamise, kõhupiirkonna kahjustuste, joobeseisundi ja maksa funktsioneerimise probleemide korral. Tavaliselt, nagu kirjutavad Briti Meditsiiniajakirja autoriteetse väljaande autorid Joe Hines ja Stephen J. Pandol, areneb haigus aeglaselt rasvade ja praetud toitude, eriti kiirtoidu regulaarse tarbimise tagajärjel maos. Mitte vähem olulist kahju kehale teevad kahjulikud sõltuvused.

Kuidas saab tavaline inimene teada, et tal on pankreatiit? Sümptomid ei ole tavaliselt julgustavad. Reeglina märkavad patsiendid:

  • iiveldus
  • teravad kõhuvalud;
  • kõhulahtisus;
  • kaalu alandamine.

Lisaks võib ebamugavustunne levida kogu kehas. Selles olukorras on piisavalt raske täpselt mõista, kus valu on lokaliseeritud. Pankreatiidi esimeste sümptomite ilmnemisel pöörduge kohe arsti poole. Nii saate kaitsta ennast ja vältida haiguse arengut krooniliseks staadiumiks.

Lisateavet toitumisalase toitumise ja pankreatiidi diagnoosimise soovituste kohta saate lugeda teadusartikkel Novosel N.V., Kokueva O.V., Abrahamyan V.V. pärit RSLU Kubani Meditsiini Instituudist.

Igapäevases praktikas pöörduvad patsiendid pankreatiidi korral sageli minu ja kolleegide poole. Teaduslikud uuringud ja analüüsid näitavad häireid, mis esinevad patsiendi kehas. Töös kasutavad arstid seda teavet teraapia ja spetsiaalse dieedi koostamiseks.

Kui kõhunääre, mille taastamiseks mõeldud dieedi valib spetsialist, on vähemalt üks kord põletikuline, siis peate kogu elu järgima arsti juhiseid menüüs. Tervislike toitude söömine võimaldab kehal lõõgastuda ja aitab olemasoleva tervisehäda kõrvaldada..

Foto: Leonovitš S. I., Kondratenko G. G., Protasevitš A. A., Neverov P. S. Äge pankreatiit. - M.: Meditsiin, 2009.

Meditsiinilised soovitused kõhunäärme haigestumise dieedi kohta:

  • Sage söögikordade jagamine 5–6 korda päevas.
  • Toit, mis pühitakse läbi sõela või purustatakse segistis, mis ei põhjusta limaskesta ärritust.
  • Kõik toidud on keedetud ja küpsetatud ning aurutatud.
  • Keha stabiliseerimiseks ja tugevdamiseks suurendatakse kehasse sisenevate valkude hulka. Arstid soovitavad süüa madala rasvasisaldusega linnuliha või küülikuliha, kalu nagu haug või tursk, samuti piimatooteid.
  • Rasvade ja süsivesikute tarbimise vähenemine. Toitumisspetsialistidel on lubatud süüa nisu-, kaera- ja tatrahelbeid, aga ka väikseid vermišelli.
  • Kogu päeva jooksul joomine suures koguses puhastatud vett. Arstid soovitavad juua 2 liitrit vett päevas.

Kui pankreatiit hakkab ilmnema, peaks ravi hõlmama mitte ainult PP-d, vaid ka võitlust sõltuvuste vastu.

Ka minu kolleegid Magdeburgi ülikoolist teadsid, kuidas kohandada oma dieeti seedehäiretega inimestele. teadusartikkel.

Kroonilise pankreatiidi dieet keelab täielikult lihapuljongide ja nendel põhinevate roogade söömise. Nii et kõhunääre ei põhjusta valu kõhus, peate menüüst eemaldama:

  • suitsutatud liha;
  • praetud toidud;
  • vähendage kasutatud soola kogust;
  • piira maiustusi.

Meditsiinieksperdid soovitavad keelduda kapsast, hapuoblikast ja redisest. Kõhunäärmeprobleemide käes kannatavate inimeste menüüst on magusad joogid, sooda ja alkohol täielikult välistatud.

Mida saab pankreatiidiga süüa: menüü

Pärast piirangute loetelu on paljud inimesed huvitatud küsimusest: mida saab patsient sel juhul süüa? Pankreatiidi tabeli number 5 dieet hõlmab ebaõige toidu tagasilükkamist, kuna selle eesmärk on kogu keha stabiliseerimine ja põletikuliste fookuste eemaldamine. Peate mõistma, et krooniline pankreatiit on ravimatu, kuid selle ilmingutest vabanemine on üsna reaalne.

Minu praktiline kogemus kinnitab siiski ülaltoodud väidet, sest ühegi minu patsiendi elu ei lõppenud sellega. Nad peavad kinni kinnitatud ravist ja elavad täielikult. Autentselt on teada, et spetsiaalne meditsiiniline dieet aitab võidelda haiguse erinevate ilmingutega, ja ma olen olnud tunnistajaks selle tõhususele.

Foto: Leonovitš S. I., Kondratenko G. G., Protasevitš A. A., Neverov P. S. Äge pankreatiit. - M.: Meditsiin, 2009.

Allpool on menüü inimestele, kellel on diagnoositud pankreatiit. Dieet on välja töötatud vastavalt nädalapäevadele, mida saab vahetada ja täiendada oma maitse järgi tervislike toodetega ilma terviseriskideta..

Esmaspäev:

  • Hommikueineks valmistage riivitud segu keedetud kartulitest veiselihaga. Joogina teeme musta või rohelist teed ilma suhkruta.
  • Suupiste jaoks võta aurusaunas või topeltkatlas küpsetatud kanakotlet, riivitud kodujuust ja maitseainetega küpsetatud õun. Pidage meeles, et lubatud vürtside loetelu on väike. Parem on seda oma arstiga eelnevalt arutada..
  • Lõunaks tee hele nuudlisupp ja joo see kõik koos teejoogiga..
  • Teiseks suupisteks söö vähe täidise ja suhkruta kodujuustu või jogurtit. Joo pidevalt vett.
  • Õhtusöögiks küpsetage lihapaja ja magustoiduks sööme kodujuustust pudingut. Tee joomine.

Teisipäev:

  • Hommikul sööme tatra putru, keedetud vees ilma soola ja suhkruta, joome puuviljakompotti.
  • Lõunaks võta suvikõrvitsast sufl ja auru-linnukasvatus. Lubatud on kuivatada väike tükk leiba. Joome kõike nõrga teega.
  • Lõunaks supp väikeste nuudlitega, keedetud hakkliha, kartulipüree ja hautatud puuviljad.
  • Pärastlõunaseks suupisteks söö küpsetatud puuvilju (õun või pirn), peotäis kuivatatud küpsiseid ja naturaalset jogurtit.
  • Meie juures õhtusöök koosneb kaerahelbedest, aurutatud lihapallidest, leivaviiludest ja tugevast teest.

Kolmapäev:

  • Hommikueineks valmista piima-riisipuder, joo kompott.
  • Suupisteks söö taldrik madala kalorsusega kodujuustu ja küpsetatud või värskeid pehmeid pirne, joo veel vett.
  • Lõunaks keetke porgandisupp ja keetke veiseliha.
  • Suupiste ajal küllastage keha köögiviljahautise, mõne viilu kõva juustu ja teejoogiga.
  • Õhtusöögiks valmista kartulipüree, tee juustuvõileib, joo piimateed.

Neljapäev:

  • Esimeseks hommikusöögiks valmistame omleti. Pankreatiidiga on soovitatav kasutada ainult valke. Kummeli tee joomine.
  • Teist korda sööme hommikueinet toorjuustu või küpsetatud kodujuustuga ja joome sooja musta teed.
  • Lõunaks tee kerge brokkoli supp, küpseta kala, söö pool banaani. Seekord tuleks tee asendada roosi puusadest saadud värske puljongiga.
  • Magustoiduks valmistage magustoit: küpsetage ahjus hakitud pähklitega pirn või õun.
  • Õhtul keeda porganditega kala ja tee teed.

Reede:

  • Hommikul valmistame toitev lihapallid, riis ilma vürtside ja kastmeteta, joome mineraalvett.
  • Keskpäeval sööge taldrik kodujuustu ja veidi keedetud kana või veiseliha.
  • Lõunaks valmistage manna piimas, lihapallid (alati aurutatud) ja jooge aromaatse marjaželeega nõusid.
  • Suupiste jaoks võtame marjaželee või loodusliku jogurti.
  • Õhtul küpseta veidi kaerahelbeid, kaks aurukotti ja joo tarretis.

Laupäev:

  • Hommikul küpsetame kartulipüree ja kala, joogina võtame puuviljakompotti. Võite lisada natuke värsket rohelist salatit. Pidage meeles, et tomatid on kõige parem dieedist välja jätta..
  • Õhtusöögieelse suupistena kasutame kodujuustupudingut, rohke valguga omletti ja joome seda kompotiga.
  • Lõunasöögiks on köögiviljapüreesupp, viil kanarinda ja leiba ning pese nõu puhastatud veega.
  • Pärastlõunal sööme küpsetatud puuvilju, joome teed.
  • Õhtusöögiks tee tatar putru vee peale, söö üks väike banaan ja joo klaas keefirit.

Pühapäev:

  • Hommikuks teeme kodujuustu pudingut, tatar putru ja nõrka teed.
  • Esimese suupiste jaoks sööme toitevat lihapuru, joome jogurtit ja kibuvitsa jooki.
  • Lõuna ajal valmistame kaerahelbed, aurutatud liha kotletid ja kartulipüree. Peseme kõik mineraalveega.
  • Suupisteks sööme puuvilja tarretist, kodujuustu pajaroogi ja joome 200 ml keefirit.
  • Päeva lõpetame taldriku väikeste vermišelli, küpsetatud kala, teega.

Minu patsiendid kiidavad esitatud dieedi heaks. Töötasin isiklikult esitatud menüü kaudu nii, et keha sai piisavas koguses vitamiine ja mineraale. Asjatundja dieedimenüü aitab vältida valu ja ebamugavustunnet kõhuõõnes..

Tervislik toitumine aitab kaasa seedeprotsesside loomisele ja taastab patsiendi keha algsesse olekusse, mis oli enne pankreatiidi algust.

Muutke ülaltoodud menüü komponente, valides teile kõige sobivamad tooted. Parem on kontrollida, mis iga päev meie makku satub, kui hiljem ravida ja valu kannatada..

Tähelepanu! Materjal on ainult juhiseks. Selles ravimeetodites ei tohiks kasutada arstiga nõu pidamata.

Allikad:

Autor: Anna Ivanovna Tikhomirova, arstiteaduste kandidaat

Retsensent: arstiteaduste kandidaat, professor Ivan Georgievich Maksakov